۲۶ کارشناس در شهرداری سنندج استخدام می‌شوند

تاریخ انتشار: 4 سال پیش موضوع: اخبار استخدامی

شهردار سنندج از استخدام ۲۶ کارشناس به صورت پیمانی و از طریق آزمون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، کامیاب شادمان صبح امروز در دیدار کارکنان شهرداری با بیان اینکه آزمون استخدامی شهرداری برگزار می‌شود، اظهار داشت: نیروی انسانی متخصص که از آن به کارشناس تعبیر می‌شود، از تمام عوامل و منابع و ابزار دیگر، ارزشمندتر و مهمترین اولویت و سرمایه هر سازمانی هستند.

شادمان بیان کرد: در راستای ارتقای سطح علمی و تخصصی کارکنان درخواست‌های لازم در خصوص استخدام نیروی کارشناس در برخی از پست‌ها به دفتر امور شهری استانداری اعلام و با پیگیرهای این دفتر و حمایت‌های معاون امور عمرانی استانداری، مجوز استخدام از سازمان برنامه ریزی کشور اخذ شد.

وی از استخدام ۲۶ کارشناس خبر داد و گفت: این استخدام پیمانی بوده و از طریق آزمون براساس توانمندی‌های تخصصی و علمی برگزار می‌شود.

شادمان افزود: این آزمون برای استخدام در پست‌های سازمانی حسابرس، کارشناس بازرسی، کارشناس حمل و نقل، آمار، رایانه، کارگزین، حسابدار (جاری)، کارپرداز، حسابدار و امین اموال، شهرسازی، معماری، نقشه برداری، کارشناس مسئول جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، کارشناس محاسب، خدمات شهری، بهداشت محیط، کارشناس نوسازی، کارشناس صدور پروانه و کارشناس حسابدار برگزار می‌شود.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند از هشتم لغایت هفدهم آذرماه سال‌جاری با مراجعه به سایت استانداری به نشانی www.ostan-kd.ir و همچنین سامانه آزمون به نشانی azmoon.poorsam.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شهردار سنندج افزود: این آزمون، اواخر آذرماه امسال برگزار خواهد شد و امیدواریم با برگزاری این آزمون‌ها و جذب نیروی متخصص، بتوانیم در خدمات رسانی شایسته به شهروندان گام‌های موثرتری برداریم.

وی در پایان تصریح کرد: پیش از این و در بهمن ماه سال ۹۲ نیز از طریق آزمون ۱۱ نفر کارشناس در این شهرداری مشغول به فعالیت شده‌اند.


دیدگاه کاربران